Budownictwo i architektura : Instrukcja budowy wnętrz

Podręcznik budowy wnętrz wspiera planistów w ich codziennej pracy, jako praktyczną pomoc w planowaniu i pracę referencyjną wraz z odpowiednimi normami, wytycznymi, danymi referencyjnymi i rozwiązaniami konstrukcyjnymi, zilustrowanymi przykładowymi projektami.
Łączy kluczowe fakty dotyczące wszystkich aspektów budowy wnętrz i przedstawia kluczowe podstawy fizyki budowlanej, ochrony przeciwpożarowej, systemów budowy wnętrz i otworów.
Ponadto oferuje konkretne wskazówki dotyczące zintegrowanego podejścia do planowania, zagadnień związanych z energią i zrównoważonym rozwojem, materiałów stosowanych w budownictwie wewnętrznym, substancji niebezpiecznych i zajmujących się usługami budowlanymi i lekkim planowaniem.
Więcej informacji i zdjęć po przerwie.
Spis treści: Wstęp Część A Przestrzeń i forma Materiały komfortowe Część B Planowanie zintegrowane Pojęcia i typologia budynku Szkoła średnia Część C Wykańczanie i wykończenie Systemy sufitowe Ognioodporne systemy osłonowe – stadiony piłkarskie, lotniska, teatry i muzea.
tak spektakularne prace budowlane rzadko są codzienną rutyną dla większości architektów.
O wiele bardziej powszechna codzienna praca obejmuje.
Przeoczone.
projekty takie jak rekonstrukcja, wykończenia, ekspansje lub nowa konstrukcja domów jednorodzinnych lub wielorodzinnych, szkół, instytutów, biur itp.
Jednak niezależnie od kształtu prac budowlanych ekspansja zawsze stanowi duże wyzwanie jakościowe i estetyczne oraz stawia wymagania specjalistyczna wiedza.
Wszakże po skończeniu pracy jest to przestrzeń, w której mieszka i użytkowana jest okupantka, a której walory estetyczne i funkcjonalne będą poddawane próbie dzień po dniu.
Szkolenie klasycznych architektów inżynierii budowlanej często nie przekazuje, lub tylko na marginesie, tej obszernej i odpowiedzialnej dziedziny działalności.
W podręczniku budowy wnętrz projektant otrzymuje praktyczną pomoc, która konsoliduje wszystkie istotne fakty dotyczące ekspansji w sprawdzonym formacie instrukcji konstrukcyjnej DETAIL.
Projektant może codziennie korzystać z podręcznika podczas pracy w formie podręcznika dla odpowiednich norm, przepisów, kluczowych szczegółów i przejrzystych rozwiązań konstrukcyjnych, wykorzystując jako przykłady zrealizowane projekty.
Autorzy: Gerhard Hausladen, Karsten Tichelmann Wprowadzenie: Wolfgang Brune Wydanie: 2010 Format: 288 stron z licznymi rysunkami i kolorowymi zdjęciami Kup ten magazyn – Kliknij tutaj, aby kupić tę książkę – Subskrybuj czasopismo Detail
[hasła pokrewne: castorama regały, castorama blaty, allegro budownictwo ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro budownictwo castorama blaty castorama regały