Architektura 21szego wieku : Frosty Chimney Park and Urban Installation / Tomasz Ostafin, Krzysztof Pydo-Bytom i Stalowa Wola

Dzięki uprzejmości Tomaszowi Ostafinowi, Krzysztofowi Pydo-Bytomowi i Stalowej Woli Tomaszowi Ostafinowi, Krzysztofowi Pydo-Bytomowi i Stalowej Woli, z Politechniką Śląską w Polsce, udostępniliśmy nam swój Frosty Chimney Urban Park i projekt instalacji, który zdobył pierwszą nagrodę.
Tworzenie przestrzeni za pomocą membrany.
zawody.
Celem konkursu było przedstawienie koncepcji, która pokazuje poszukiwanie nowych zastosowań przepon w miejskich przestrzeniach publicznych.
Uczestnicy mieli znaleźć nowe i interesujące sposoby membran i pokazać różnorodność, jaką można uzyskać dzięki jej pomocy.
Membrana jest syntetycznym, subtelnym, ale elastycznym i ciężkim materiałem, który jest uważany za najlżejszy materiał, który pozwala nam na ewolucję przestrzeni.
Struktury membranowe są bardzo specyficzne.
Charakter ich pracy jest bezpośrednio związany z ich formą.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Frosty Chimney łączy w sobie funkcje siedzeń i lamp ulicznych, będąc jednocześnie charakterystycznym punktem orientacyjnym w przestrzeni kosmicznej.
Dzięki wytrzymałości membrany powierzchniowej można na niej siedzieć lub leżeć.
Tworzy przestrzeń dla relaksu dla pieszych i pozostaje chłodny w upalne dni dzięki czystemu i refleksyjnemu materiałowi.
Dzięki uprzejmości Tomasza Ostafina, Krzysztofa Pydo-Bytoma i Stalowej Woli Proponowana instalacja ma formę wieży lub lampy.
Charakterystyczna forma Frosty Chimney tworzy punkt spotkań w miastach.
Ponadto przezroczystość materiału z wodoodpornymi taśmami LED zapewnia światło w ciemności.
Dzięki uprzejmości Tomasz Ostafin, Krzysztof Pydo-Bytom i Stalowa Wola Punktami docelowymi są tereny zielone w miastach, parkach, polanach, placach, dziedzińcach i wszędzie tam, gdzie istnieją mieszkańcy.
plan
[hasła pokrewne: olx praca tuchola, bricoman warszawa połczyńska, wentylatory ścienne ]

Powiązane tematy z artykułem: bricoman warszawa połczyńska olx praca tuchola wentylatory ścienne