Budownictwo wczoraj i dzis : YUL-MTL: Międzynarodowy konkurs idei ruchomych krajobrazów

YUL-MTL Katedra Krajobrazu i Projektowania Środowiska na Uniwersytecie w Montrealu (CPEUM) z przyjemnością oficjalnie ogłasza międzynarodowy konkurs pomysłów w dziedzinie projektowania urbanistycznego YUL-MTL: Moving Landscapes.
Międzynarodowy konkurs pomysłów ma na celu odrodzenie krajobrazów, które podkreślają międzynarodowy korytarz Montrealski łączący Montreal-Trudeau International Airport (YUL) z centrum miasta (MTL) wzdłuż Autoroute 20.
Konkurs International Ideas jest anonimowy, bezpłatny i otwarty na wszystkie planowanie i profesjonalistów projektowania.
Jest to jeden etap.
Łącznie 100 000 USD zostanie przyznane i podzielone między 3 laureatów.
Więcej informacji i link do konkursu można znaleźć po skoku.
CEL KONKURSU CPEUM zostało zamówione przez Ministra ds.
Transportu w Quebecu w celu koordynacji konkursu i leżącego u jego podstaw procesu wspólnego planowania, skupiającego główne podmioty publiczne i prywatne odpowiedzialne za ten obszar.
Korytarz bramy o długości 17 km, który w większości składa się z infrastruktury transportowej i terenów poprzemysłowych, świadczy o dużej liczbie projektów infrastrukturalnych na rzecz rozwoju, oferując tym samym znaczny potencjał innowacyjny w miastach.
Międzynarodowy Konkurs Idei chce wykorzystać tę możliwość ponownej kwalifikacji, aby zaproponować opcje planowania w celu ukształtowania spójnej wizji zmierzającej do stworzenia ekspresyjnej bramy opartej na tożsamości Montrealu jako miasta wzornictwa UNESCO, którego oznaczenie Montreal obchodzi 5.
rocznicę w 2011 r.
Propozycje powinny odnosić się do trzech obszarów roboczych: ewoluujący i emblematyczny projekt krajobrazowy dla obszaru metropolitalnego skład scenograficzny doświadczeń z korytarza Wspólne podejście do zrównoważonego rozwoju miast Aby osiągnąć ten cel, uczestnicy powinni zastanowić się nad elementami korytarz jak dla sąsiednich obszarów.
Powstała wizja zapewni spójne wytyczne dla różnych interwencji poprzez zapewnienie lepszej równowagi interakcji pomiędzy infrastrukturami transportowymi a sąsiednimi środowiskami.
Nadal jesteś zainteresowany.
Udaj się na stronę internetową konkursu tekstów na temat kwalifikowalności, jury i informacji rejestracyjnych.
[więcej w: meble forte szafy, castorama regały, olx lipno ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama regały meble forte szafy olx lipno