Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Sports Architecture Część VII

Największy stadion NFL, jaki kiedykolwiek zbudowano, a także nasz Budynek Sportowy roku 2009 zawarty w naszej 7-giej ofercie wcześniej opisanej architektury sportowej.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Dallas Cowboys Stadium / HKS Zaprojektowany, aby być otwartym lub zamkniętym, w zależności od warunków pogodowych, rozsuwany rozsuwany dach jest największym tego typu na świecie i ma powierzchnię około 660 800 metrów kwadratowych.
Po zamknięciu dach ma 104 miliony metrów sześciennych objętości, co czyni go największym zamkniętym stadionem NFL na świecie (czytaj więcej.) Miejska hala sportowa / AG Planum Strona budynku jest wyjątkowa wśród wszystkich innych hal, które zostały zbudowane dla Puchar Świata w Piłce Nożnej 2009.
Sam budynek znajduje się obok rzeki Drawy, która wpada do Dunaju w pobliżu miasta Osijek.
Jest otoczony lasami i łąkami, a wcale nie jest.
Miejski ., jak to określa tytuł projektu (czytaj więcej.) Zamet Center / 3LHD Położony w dzielnicy Rijeka Zamet, nowe Centrum Zamet w Całkowita powierzchnia 16830 m2 mieści różne obiekty: halę sportową z maksymalnie 2380 miejscami, lokalną społeczność, bibliotekę, 13 powierzchni handlowych i usługowych oraz garaż z 250 miejscami parkingowymi.
Jedna trzecia objętości hali sportowej jest wycięta w ziemi, a reszta centrum jest w pełni dopasowana do otaczającego krajobrazu (czytaj więcej.) Siauliai Arena / E.
Miliuno studija, Dvieju Grupe Pochodzenie nazwy Šiauliai , miasto w północnej Litwie, jest utożsamiane ze słowem Słońce .
Dlatego architekci chcieli zapewnić nowej, największej przestrzeni publicznej w Szawlach, wrażenie ciepła słonecznego na zewnątrz budynku.
Z drugiej strony budynek zachowuje umiarkowanie i skromność.
cecha ludzi w regionie.
Żmudzici.
wewnątrz (czytaj więcej.) Park Sportowy S.
Roma.
o / Jose Marini Braganc.
a Na obrzeżach Leirii, nad rzeką Lis, gdzie spotykają się miejskie i wiejskie obszary, ogromna powierzchnia korzysta z interwencji programu Polis .
Jego celem było poszerzenie miasta o rzekę poprzez odbudowę obszarów miejskich i przeprojektowanie niezajętej strefy, w której powstał nowy park sportowy miasta.
Jednym z obiektów zbudowanych był klub tenisowy (czytaj więcej.)
[patrz też: mrówka parczew, castorama regały, mrówka piekoszów ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama regały mrówka parczew mrówka piekoszów